OTTO Work Force

Produkcja w Muscle Meat | Amsterdam | 15 EUR/h brutto

  • Umowa o pracę tymczasową
    10 000-15 000 zł brutto / mies.
  • Holandia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

Stawka godzinowa: 13.85 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 15.00 EUR

Lokalizacja miejsca pracy: Ankeveen, Holandia

Muscle Meat (Richters Food B.V.) to firma specjalizująca się w produkcji posiłków premium,. Znana ze swojego podejścia do doskonałości, firma Muscle Meat oferuje różnorodne opcje gotowych produktów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Zakres obowiązków

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych oraz przygotowywanie, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych. Do Twoich zadań należeć będzie również czyszczenie i dezynfekcja różnych przedmiotów, maszyn i podłóg zgodnie z protokołami oraz czyszczenie ręczne przy użyciu pianowych urządzeń czyszczących i dezynfekujących. Będziesz pracować w chłodniejszym środowisku.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: poranną od 08:00 do 17:00 i wieczorną od 16:30 do 23:30. Co trzy tygodnie będziesz pracować na nocnej zmianie jako sprzątacz przemysłowy od 23:00 do 05:30. Za wieczory i noce otrzymasz dodatki. Łącznie będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego!

Oferujemy

Otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Otrzymasz odzież roboczą od Muscle Meat. Na stołówce otrzymasz darmowe świeże owoce, kawę i herbatę. Będziesz miał możliwość skorzystania z pysznych benefitów: 20% zniżki na wszystkie produkty Muscle Meat.

Twoja praca oferuje:

  • Stabilny grafik

  • Rabaty na produkty firmy

  • Siłownia dostępna na firmie

  • Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?

· Ubezpieczenie za €35,58 tygodniowo (aby pomóc pracownikom w pokryciu kosztów rząd Holandii wypłaca specjalny dodatek - 123,00 € miesięcznie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Pomożemy Ci go uzyskać!)

· Zakwaterowanie płatne €126,56 tygodniowo* prawdopodobnie Hotel Amsterdam Riverside

· Bezpłatny transport do pracy (OTTObusem, rowerem lub rowerem elektrycznym)

· Dostęp do aplikacji myOTTO w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin i odpowiedzi na wszystkie inne pytania!

· Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu z Polski – jeśli potrzebujesz ;-)

*także w przypadku kosztów zakwaterowania Holenderski urząd skarbowy oferuje pracownikom tymczasowym wyrównianie. Głównym kryterium uczestnictwa w tzw. regulacjach ET jest posiadanie „podwójnych” kosztów zakwaterowania. Większość kandydatów może więc ubiegać się o te korzyści podatkowe i jeśli wymieni całe swoje zwroty lub przydziały otrzymywane w związku z kosztami eksterytorialnymi na wynagrodzenie brutto, koszt netto zakwaterowania wyniesie około 70-80 € tygodniowo (dokładna wysokość będzie zależała od Twojej stawki godzinowej i dodatków).

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. 55-040 Kobierzyce, ul. Szwedzka 5, NIP: 8961508583 (dalej zwany Administratorem).

    Jeżeli masz pytania dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci praw, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych: (a) wysyłając e-mail na adres: mojedane@ottoworkforce.pl lub drogą pocztową pod adresem: ul. Szwedzka, 55-040 Kobierzyce.

    Twoje dane osobowe zawarte w przesłanym przez Ciebie CV przetwarzamy w oparciu o Twoją zgodę. Zgoda ta została wyrażona poprzez czynność jaką jest przesłanie przez Ciebie do nas dokumentów aplikacyjnych.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale bez ich podania niemożliwe będzie aplikowanie przez Ciebie na wskazane stanowisko pracy.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia przez okres do 12 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego. W przypadku wyrażenia przez Ciebie odrębnej zgody na udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych będziemy przetwarzać Twoje dane przez okres 24 miesięcy od momentu, kiedy udzieliłeś nam tę zgodę. Twoje dane osobowe możemy przekazywać następującym kategoriom odbiorców: (1) dostawcom usług, którzy wspomagają nas w prowadzeniu procesów rekrutacji, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych, jak również (2) kancelariom prawnym, a także (3) organom państwowym, jeżeli zwrócą się do nas z takim wnioskiem (np. sąd, prokuratura).

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Jeżeli w przyszłości dokonamy zmian w tym zakresie, przekażemy Ci dodatkową informację.

    Więcej informacji o tym jak przetwarzamy Twoje dane osobowe znajdziesz na naszej stronie https://www.ottoworkforce.pl – w zakładce Klauzula informacyjna RODO.
  • Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.
Dodana
Wygasa (za 27 dni)